OFERTA INDYWIDUALNYCH WARSZTATOW MAKIJAŻU

 Witaj na mojej stronie!

Zapraszam Cie do zapoznania się z oferta szkoleniowa, skierowana głównie do wizażystek, ale także dla osób zaczynających przygodę z makijaże, które posiadają już podstawowa wiedzę.


Moje warsztaty to duża dawka wiedzy praktycznej , autorskie techniki makijażu, a przede wszystkim luźna atmosfera.

WARSZTATY MAKIJAŻU PRO – zaawansowane techniki makijażowe, dla osób pracujących w zawodzie, oraz dla średniozaawansowanych.

 Szkolenia skierowane są  dla osób posiadających  wiedzę i umiejętności z zakresu makijażu, pragnących ja udoskonalić, bądź zdobyć nowe umiejętności w z zakresu dodatkowych technik.

WARSZTATY JEDNODNIOWE – od godz 9:00 do godz 14:00 – jeden typ makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt – 1999 zł 

WARSZTATY DWUDNIOWE – od godz 9:00 do godz 14:00 (każdego dnia)  – dwa typy makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt – 3200 zł  

WARSZTATY TRZYDNIOWE – od godz 9:00 do godz 14:00 (każdego dnia)  – trzy typy makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt 4100 zł 

Szkolenia obejmują naukę makijaży do wyboru:

 • Glow Makeup
 • Kocie oko
 • Perfekcyjne blendowane matów
 • Cut Crease
 • Makijaż Ślubny 
 • Makijaż fotograficzny
 • Spotlight
 • Łączenie kolorów w makijażu itp.                                                                                                                 

Tematy warsztatów mogą się łączyć. 

Szkolenie 5 dniowe – techniki makijażu dla osób z podstawowa wiedza, szukających swojej drogi w świecie makijażu, stawiające pierwsze kroki w świecie wizażu. Program szkoleniowy z makijaży użytkowych, ślubnych, wieczorowych. 
– od godz 9:00 do godz 14:00 – 15:00 (każdego dnia)  – piec typów makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt 5000 zł 

Przebieg szkolenia:

 • omówienie indywidualnych potrzeb kursantki 
 • Pokaz makijażu na modelce – praca pół na pół  lub możliwość wykonania pełnego makijażu na modelce ( kursantki z dużym doświadczeniem) opcja uzgadniania przy zapisie na szkolenie. Podczas pokazu zostaną omówione wszystkie etapy wykonywania makijażu, pokazane moje autorskie triki na idealnie dopracowany makijaż, zostaną omówione i pokazane szczegółowo każde elementy makijażu, aby uzyskać perfekcyjny i dopracowany look.  W zależności od wyboru tematyki szkolenia, nauczysz się budowania kształtu oka, łączenia kolorów, blendowania trudnych odcieni (kolorow), jak również tych „łatwiejszych” w zależności od twoich preferencji. Dowiesz się jak rozświetlić i konkurować twarz, aby uzyskać idealne proporcje twarzy bez przesadnej ilości produktów. 
  Kursantka samodzielnie tworzy notatki szkoleniowe według własnego uznania. 
 • Wykonywanie zdjęć – omawiam również wskazówki dotyczące fotografowania makijażu.
 • Cały program szkolenia jest dopasowany do potrzeb kursantki.

Na kursie zapewniamy:

Modelkę, wyselekcjonowane kosmetyki do pracy podczas szkolenia, minimum teorii, max praktyki ( teoria omawiana podczas pracy na modelce), dyplom ukończenia szkolenia, wsparcie i opiekę po kursie w razie indywidualnych potrzeb. 

Szkolenia odbywają się tylko w Sosnowcu w studio na ul Małobądzkiej 4A

Przy zapisie na szkolenia pobierany jest zadatek w wysokości 500 zł za 1 dzień  szkoleniowy lub 1000 zł za dwa i więcej dni. 

Zadatek płatny w terminie 3 dni od ustalenia terminu. Po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do zwolnienia miejsca w przypadku braku wpłaty bez uprzedniej informacji.

Wpłat zadatków należy dokonywać na konto: Ewelina Zych 

PKO BP 65 1020 2498 0000 8102 0738 4979

W tytule prosimy o wpisanie terminu szkolenia.

W przypadkach losowych i braku możliwości pojawiania się na szkoleniu, proszę o wiadomość bezpośrednio do mnie, nie ma możliwości odsprzedania miejsca bez wcześniejszej konsultacji ze mną. Każda kwesta jest do ustalenia. Zadatek bezzwrotny. 

W powyższych wypadkach proszę o wcześniejsze informacje, na ostatnią chwilę nie da się nic załatwić.

Terminy szkoleń ustalane indywidualnie.

Ekspert Make Up – 40h kurs doszkalający dla wizażystów

Ekspert Make Up, to 40h szkolenie dla wizażystów, przeznaczone dla osób o różnym poziomie zaawansowania, także dla osób początkujących, posiadających podstawową wiedzę na temat makijażu, dla osób chcących uporządkować swoją wiedzę, oraz zaawansowanych chcących poznać moje autorskie techniki makijażu.

Plan szkolenia ułatwi  pracę, doświadczonym makijażystkom, a także pomoże wystartować początkującym wizażystkom, które jeszcze niepewnie czują się przy pracy z klientem i nie tylko. Szkolenie Ekspert Make up to 4 bloki tematyczne – makijaż ślubny, makijaż cat eye, makijaż foxy eyes, makijaż Cut crease. Każde z bloków to ogromna dawka wiedzy praktycznej i teoretycznej. Plan zajęć ułożony jest w taki sposób, żeby wyciągnąć ze szkolenia jak najwięcej bez zbędnego pośpiechu.

Całość szkolenia to 8 dniowych zjazdów po 5h, łącznie 40h zegarowych.

Terminy:

 

Do zobaczenia na szkoleniach <3

Cennik

Makijaż Ślubny 400 zł
Makijaż ślubny próbny 300 zł
Makijaż okolicznościowy 300 zł

Wszystkie makijaże wykonywane są w Sosnowcu ul Małobądzka 4A

Sesje zdjęciowe w plenerze ( cena ustalana indywidualnie )