OFERTA INDYWIDUALNYCH WARSZTATOW MAKIJAŻU

 Witaj na mojej stronie!

Zapraszam Cie do zapoznania się z oferta szkoleniowa, skierowana do wizażystek, ale także dla osób zaczynających przygodę z makijażem, które posiadają już podstawowa wiedzę.

Moje warsztaty to duża dawka wiedzy praktycznej, teoria poruszana jest podczas wykonywania makijażu. Na szkoleniach poznasz moje autorskie techniki makijażu, produkty którymi pracuję i najlepiej mi się sprawdzają, zobaczysz jak wykonuję zdjęcia, a wszystko to w luźnej atmosferze.

WARSZTATY MAKIJAŻU PRO – zaawansowane techniki makijażowe, dla osób pracujących w zawodzie, oraz dla średniozaawansowanych.

 Szkolenia skierowane są  dla osób posiadających  wiedzę i umiejętności z zakresu makijażu, pragnących ja udoskonalić, bądź zdobyć nowe umiejętności w z zakresu dodatkowych technik.

WARSZTATY JEDNODNIOWE – od godz 9:00 do godz 14:00 – jeden typ makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt – 1999 zł 

WARSZTATY DWUDNIOWE – od godz 9:00 do godz 14:00 (każdego dnia)  – dwa typy makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt – 3200 zł  

WARSZTATY TRZYDNIOWE – od godz 9:00 do godz 14:00 (każdego dnia)  – trzy typy makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt 4100 zł 

Szkolenia obejmują naukę makijaży do wyboru:

 • Glow Makeup
 • Kocie oko
 • Perfekcyjne blendowane matów
 • Cut Crease
 • Makijaż Ślubny 
 • Makijaż fotograficzny
 • Spotlight
 • Łączenie kolorów w makijażu itp.                                                                                                                 

Tematy warsztatów mogą się łączyć. 

Szkolenie 4 dniowe

Poznasz  techniki makijażu dla osób z podstawowa wiedza, szukających swojej drogi w świecie makijażu, jak również rozwiniesz skrzydła poznając bardziej zaawansowane techniki makijażu.  Program szkoleniowy z makijaży użytkowych, ślubnych, wieczorowych, oraz instagramowych kreacji.  
– od godz 9:00 do godz 14:00 – 15:00 (każdego dnia)  – cztery typy makijażu, praca na modelce – czas pracy uzależniony od tempa pracy kursantki.

Koszt 5000 zł 

Przebieg szkolenia:

 • omówienie indywidualnych potrzeb kursantki 
 • Pokaz makijażu na modelce – praca pół na pół . Podczas pokazu zostaną omówione wszystkie etapy wykonywania makijażu, pokazane moje autorskie triki na idealnie dopracowany makijaż, zostaną omówione i pokazane szczegółowo każde elementy makijażu, aby uzyskać perfekcyjny i dopracowany look.  W zależności od wyboru tematyki szkolenia, nauczysz się budowania kształtu oka, łączenia kolorów, blendowania trudnych odcieni (kolorow), jak również tych „łatwiejszych” w zależności od twoich preferencji. Dowiesz się jak rozświetlić i konturować twarz, aby uzyskać idealne proporcje twarzy bez przesadnej ilości produktów. 
  Kursantka samodzielnie tworzy notatki szkoleniowe według własnego uznania. 
 • Wykonywanie zdjęć – omawiam również wskazówki dotyczące fotografowania makijażu.
 • Cały program szkolenia jest dopasowany do potrzeb kursantki.

Na kursie zapewniamy:

Modelkę, wyselekcjonowane kosmetyki do pracy podczas szkolenia, minimum teorii, max praktyki ( teoria omawiana podczas pracy na modelce), dyplom ukończenia szkolenia, wsparcie i opiekę po kursie w razie indywidualnych potrzeb. 

Szkolenia odbywają się tylko w Sosnowcu w studio na ul Małobądzkiej 4A

Przy zapisie na szkolenia pobierany jest zadatek w wysokości 500 zł za 1 dzień  szkoleniowy lub 1000 zł za dwa i więcej dni. 

Zadatek płatny w terminie 3 dni od ustalenia terminu. Po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do zwolnienia miejsca w przypadku braku wpłaty bez uprzedniej informacji.

Wpłat zadatków należy dokonywać na konto: Ewelina Zych 

PKO BP 65 1020 2498 0000 8102 0738 4979

W tytule prosimy o wpisanie terminu szkolenia.

W przypadkach losowych i braku możliwości pojawiania się na szkoleniu, proszę o wiadomość bezpośrednio do mnie, nie ma możliwości odsprzedania miejsca bez wcześniejszej konsultacji ze mną. Każda kwesta jest do ustalenia. Zadatek bezzwrotny. 

W powyższych wypadkach proszę o wcześniejsze informacje, na ostatnią chwilę nie da się nic załatwić.

Terminy szkoleń ustalane indywidualnie.

Szkolenie z fotografii dla wizażystów 

Szkolenie Foto Makeup to szkolenie dla wizażystów, ktorzy chcą pogłębić wiedzę na temat fotografii makijażu. Niezależnie czy fotografujesz telefonem czy aparatem. Szkolenie ma na celu przybliżyć ci i rozjaśnić wszystkie kwestie związane z fotografowaniem makijażu. Szkolenie 1;1 w moim studio  w Sosnowcu, koszt szkolenia 1500 zł za około 3h w moim studio w Sosnowcu. Istnieje możliwość dojazdu do kursantki, do kosztów szkolenia trzeba doliczyć koszty dojazdu.

Terminy: ustalane indywidualnie. 

 

Do zobaczenia na szkoleniach <3